Spotkanie Stowarzyszeń

Na zaproszenie Stowarzyszenia „Przecławski Krąg” z Przecławia, 3 sierpnia 2019 r. odbyło się spotkanie przy grillu: Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Wsi Wola Rafałowska „Nasza Wola”, Stowarzyszenia „Kobiety z pomysłem” z Rzemienia, Koła Gospodyń Wiejskich z Tuszymy i Stowarzyszenia „Razem dla Wsi Zaborcze”.

Spotkanie zaszczyciła swoją obecnością Przewodnicząca Rady Miejskiej w Przecławiu - Pani Monika Skowrońska - Ziomek.

Zaproszeni goście świetnie czuli się w gościnnej Gminie Przecław, z podziwem zwiedzali Ziemię Przecławską: Nadleśnictwo Tuszymę, kościół parafialny i kościółek św. Bernardyna w Przecławiu, zamek Reyów w Przecławiu, Rynek, stadion i nowy Dom Kultury.

W czasie spotkania każde ze stowarzyszeń przedstawiało swoje osiągnięcia, rozmawiano o sposobach pozyskiwania środków finansowych na działalność.

Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze. Przy akompaniamencie akordeonisty - Pana Tadeusza Świstro wszyscy bawili się znakomicie.

Dziękujemy firmie: Zakład Mięsny KABANOS - PRZECŁAW z Przecławia za podarowanie kiełbasek i krupnioków na poczęstunek. Wyroby były bardzo pyszne - goście zachwycali się smakiem także innych wyrobów tej firmy, którymi byli częstowani.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć